Tekirdağ Vali Yardımcısı ve Malkara Kaymakamı İşletmemizi Ziyaret Etti

Akçelik Madencilik olarak Tekirdağ Vali Yardımcısı Sayın Murat Eren ve Malkara Kaymakamı Sayın Kerem Süleyman Yüksel'i Malkara Kömür İşletmemizde Genel Müdürümüz Suat Öztorun, Maden Koordinatörümüz İnan ORUÇ ve Üretim Koordinatörümüz Murat Öztorun eşliğinde ağırladık.

Üretim koordinatörümüz Murat Öztorun tarafından kendilerine Akçelik Madenciliğin bölgeye geldiğinde sahaların durumu, hangi aşamalardan geçildiği, yeni maden teknolojileri, doğaya saygılı madenciliğin nasıl yapıldığı ve Akçelik Madenciliğin almış olduğu çevre ödülleri ile ilgili bir sunum yapıldı.

Sunumun ardından Tekirdağ Vali Yardımcısı Sayın Murat Eren ve Malkara Kaymakamı Sayın Kerem Süleyman Yüksel'e sahada geri kazandırılmış orman arazileri, mera arazileri, tarımsal toprak stokları, doldurulan açık ocak boşlukları ve şuan tarım yapılan doldurulmuş maden boşlukları gösterilerek Akçelik Madenciliğin doğaya verdiği önem gösterildi.

Tekirdağ Vali Yardımcısı Sayın Murat Eren ve Malkara Kaymakamı Sayın Kerem Süleyman Yüksel'in işletmemizi ziyaret etmeleri bizi onurlandırmıştır. Çevreye duyduğumuz hassasiyeti gösterme imkanı sundukları için Akçelik Madencilik ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız.